הצטרף כמוביל

ברוך הבא לטרנזיט: המערכת שלא מפסיקה לקדם אותך ולייצר לך הצעות עבודה!

מה זה טרנזיט?
טרנזיט הינה מערכת חדשנית המקשרת בין מובילים מקצועיים ללקוחות עסקיים ופרטיים הזקוקים לשירותי הובלה בין 17-150 ק"ג. המערכת שהושקה בשנת 2019 מנהלת אלפי הובלות מדי חודש ומעניקה למובילים וללקוחות שירות מלא ושקט נפשי. לך, המוביל, מאפשרת טרנזיט למקסם את ימי העבודה שלך בזכות הצעות עבודה מבוססות מיקום בזמן אמת.

איך זה עובד?
עם ההרשמה לטרנזיט תתחיל המערכת להעביר אליך הצעות להובלה בהתאם לאזור שבו אתה נמצא בפועל. אנו מתמחים בהובלות בינוניות (15-150 ק"ג) שאותן ניתן להשלים במהירות וביעילות. כך למשל, אם סיימת הובלה בנתניה ואתה אמור לחזור לקריות, תוכל לקבל הצעות רלוונטיות שיאפשרו לך לנצל גם את הנסיעה חזרה ולהפוך אותה להכנסה נוספת.

הלקוחות שלנו נהנים מעבודה אחראית ומקצועית ומשקיפות מלאה לאורך כל התהליך. אתה נהנה מיתרון תחרותי בזכות הזמינות והמחיר האטרקטיבי, ומהגדלה משמעותית של מספר ההובלות בכל חודש

ניהול כלל הצעות המחיר, ההזמנות וההובלות מתבצע דרך המחשב או הסמארטפון במהירות וביעילות. פשוט התחבר ותתחיל לעבוד יותר!

השאירו פרטים ליצירת קשר

שגיאה בשליחת הטופסלהורדת האפליקצייה

שאלות נפוצות
למי מתאים להיות מוביל בטרנזיט?
מוביל אשר ברשותו אחד מהרכבים הבאים: טנדר \ משאית \ משאית עם מנוף \ מנוף הרמה לגובה \ משאית קירור \ רמפה \ נגרר \ עגלת משטחים.
מה הפרמטרים להתקבל כמוביל בטרנזיט?
בכדי להיות נותן שירות בטרנזיט יש להוריד את האפליקציה ולצרף את המסמכים הנדרשים בתוקף: צילום תמונה אישית, צילום רכב, רישיון רכב, רישיון נהיגה, ביטוח רכב, ביטוח צד ג'/ מקיף, ביטוח סחורה בהעברה, תעודת עוסק.
איך מקבלים את התשלום?
התשלום מתבצע בהעברה בנקאית לחשבון הבנק אותו הזנת בכל 10 לחודש עבור הובלות שבוצעו בחודש הקודם, כנגד חשבונית מס כדין אשר תופק על ידי החברה באמצעות ממשק חיצוני המותקן בפלטפורמה.
מה הרווח עבור הובלה?
הרווח עבור כל הובלה בהתאם להצעת המחיר שמאשר המוביל, והמוביל קובע את מחיר ההובלה על ידי אישור הצעת מחיר לכל מכרז המתפרסם באפליקציה.
היכן פעיל השירות?
השירות פעיל בכל רחבי הארץ
מהן סוגי ההובלות?
לקוח פרטי - הובלות עד 10 פריטים שמשקלם נע בין 17-150 ק"ג. לקוח עסקי - קווי הובלות של חברות גדולות בשוק.
מהן שעות פעילות השירות לקוחות?
שעות פעילות השירות לקוחות בין השעות 9:00-17:00
יצירת קשר
דוא"ל
טלפון
כתובתנו
המדע 64, אשדוד