טרנזיט לעסקים

׳טרנזיט׳ מובילים אותך להצלחה

מה זה טרנזיט לעסקים?

אחד האתגרים שעמם מתמודד כל עסק או חברה המשווקים מוצרים בינוניים וגדולים הוא נושא השילוח. אם העסק שלך מוכר ריהוט, ציוד לגינה, ציוד טכני בינוני, מכשירי חשמל גדולים לבית או מוצרים אחרים – חברות המשלוחים הרגילות לא מטפלות בהן (אלא בחבילות קטנות בלבד) ובמרבית המקרים הלקוח גם לא יכול לשנע אותם עצמאית, ברכבו הפרטי.

כדי לחסוך לך זמן רב על חיפוש מובילים זמינים ותיאומים מול הלקוח, ולקצר משמעותית את זמני האספקה שלך יצרנו את "טרנזיט לעסקים": פלטפורמה איכותית לשילוח מוצרים במשקל 17-150 ק"ג, בזמינות מרבית בפריסה ארצית ובסטנדרט המקצועי של טרנזיט.

כל המובילים שלנו מנוסים, מיומנים ומחזיקים בכל הרשיונות והביטוחים הנדרשים. המערכת מאפשרת לך לעקוב בזמן אמת אחר התקדמות המשלוח וליהנות משקט נפשי ומחיסכון משמעותי בזמן.

אם בעבר לקוח היה נדרש להמתין בין שבוע לשבועיים עד לקבלת ספה או מקרר שרכש ובמקרים רבים לתאם את ההובלה באופן עצמאי – עם טרנזיט הוא יקבל אותם במהירות ובקלות!

איך זה עובד?

עם ההצטרפות לטרנזיט נפתח עבורך גישה מערכת ניהול אישית, באמצעותה יתבצעו כל הפעולות השוטפות: הזמנת משלוחים, שינוי פרטי הזמנות, מעקב אחרי התקדמות ההובלות מרגע קבלת ההזמנה ועד למסירה, תשלומים, ביטול הזמנות ועוד.

מיד עם ביצוע רכישה בחנות שלך באפשרותך להתחבר לאזור האישי שלך (דרך ממשק אוטומטי או באתר טרנזיט) ולהזין את פרטי ההובלות הדרושות. את כל השאר אנחנו נעשה! נתאם את ההובלה עם המוביל ועם הלקוח ונדאג שהמשלוח יבוצע במהירות וביעילות. כמובן, בכל עת ניתן לעקוב במערכת הניהול שלנו אחרי התקדמות הביצוע עד למסירה ללקוח.

טרנזיט מקצרת לעסק שלך זמני אספקה, חוסכת לך כסף ומשפרת את השירות העסק שלך ללקוחות!

השאירו פרטים ליצירת קשר

שגיאה בשליחת הטופס

כבר מובילים אתנו

המותגים הגדולים בישראל בחרו ב׳טרנזיט׳ לניהול מערך ההובלות שלהם

יצירת קשר
דוא"ל
טלפון
כתובתנו
המדע 64, אשדוד