פריצת דרך בתחום

טרנזיט מציגים: פריצת הדרך שתשנה את עולם ההובלות

אחד המאפיינים המרכזיים בעולם ההובלות הינו העובדה שבתחום הזה כל הנסיעות הן “ספיישל”. בשונה מתחבורה ציבורית שבה כלי רכב אחד גדול נוסע לאורך קו מסוים ובכל נקודה בו יכולים לעלות ולרדת נוסעים (זאת כמובן לצד אפשרות הנסיעות המיוחדות שמתבצעות במונית) – בעולם ההובלות אין חיה כזו. לא משנה אם אנחנו צריכים להוביל דירה גדולה או משרד קטן – ואפילו ארון אחד: תמיד נהיה חייבים להזמין אלינו מוביל שיבוא במיוחד לביצוע העבודה.

הנקודה הזו משפיעה על שני החלקים במערך ההובלות: הלקוחות והמובילים עצמם. מצד הלקוח, תמיד יהיה סכום מינימלי להובלה הנובע מעצם ההזמנה המיוחדת. לפעמים לא יהיה הבדל גדול בין הובלה של 5 ארונות לעיר סמוכה לבין הובלה של ארון בודד למרחק של כמה רחובות. כשמדובר על רכישת מוצרים (גם חדשים ובוודאי מיד שנייה) ההובלה לעתים מייקרת את העסקה בצורה מרגיזה. לכל זה מצטרפת כמובן סוגיית הזמינות – הצורך לאתר מוביל זמין בדיוק בנקודת הזמן ובמקום הדרושים.

מצד המוביל, הנסיעה המיוחדת משולמת אמנם אבל אין כל פתרון לדרך חזור. כך יוצא שבאחוז ניכר מהנסיעות (כ-40% בקירוב לפי בדיקות עדכניות) המובילים נוסעים עם משאית ריקה: בזבוז עצום של זמן עבודה, דלק, זיהום אוויר ואנרגיה של המוביל עצמו. 

לבעיה הזו בדיוק עונה הפתרון החדשני מבית “טרנזיט”. הפלטפורמה שהושקה בישראל בשנת 2019 חיברה לראשונה את עולם ההובלות עם ההיי-טק ויוצרת חיבורים מבוססי מיקום בין מובילים ללקוחות. הפורמט פשוט מאוד: לקוח הזקוק להובלה מתחבר למערכת (המזהה את מיקומו אוטומטית) ומזין את הפריטים שברצונו להוביל. המערכת מאתרת את כל המובילים הזמינים באזור ומציגה בפניהם את ההובלה. המוביל שהעבודה מתאימה לו “לוקח” ומבצע אותה. 

כך למשל, מוביל שמעביר משרד מחולון לרמת גן יכול להוסיף בנסיעה הלוך שני ארונות שיאסוף מראשון לציון ויוריד בתל אביב, וגם לנצל את הדרך חזור להובלת מקרר מחנות או ממוכר פרטי ברמת גן לתושב בת ים שרכש אותו. בזכות “טרנזיט” הלקוחות מצאו הובלה במהירות רבה ובמחיר אטרקטיבי, והמוביל הגדיל את ההכנסה היומית שלו בעשרות אחוזים – וכל זה רק ביום אחד!

אם תרצו, מדובר במעין “רשת חברתית להובלות” עם תוספת משמעותית: גב מקצועי ואחריות. צוות טרנזיט מציג פתרון לאחת מנקודות התורפה הבולטות של עולם ההובלות והוא תחושת הביטחון של הלקוח. “העובדה שמדובר במערכת מסודרת מונעת ‘הפתעות’ לא נעימות בדמות תוספות לא צפויות במחיר, מגינה על הלקוח מפני כל נזק ומאפשרת לו לשלם גם באשראי” מספרים בטרנזיט. החברה מקפידה לצרף אל המערך אך ורק מובילים מורשים המחזיקים בכל המסמכים והביטוחים הדרושים.

אין ספק שהפיתוח של טרנזיט משנה את תחום ההובלות כפי שהכרנו אותו ומייעל את התהליך כולו – כך ששני הצדדים מרוויחים!

להזמנת הובלה לחצו כאן

יצירת קשר
דוא"ל
טלפון
כתובתנו
המדע 64, אשדוד